Ohlédnutí za školní besídkou

U příležitosti Dne rodin, 16. května 2019, si žáci Mateřské školy, 1. stupně ZŠ a školní družiny připravili se svými učitelkami hezký odpolední program pro rodiče, blízké rodinné příslušníky, kamarády a všechny, co se rádi potěší pohledem na šikovné děti.

Sluníčka z Mateřské školy se předvedla s folklorním pásmem „ Hody, milé hody!“a 1. třída s veselým tanečním pásmem Timber. Druháci si v rámci projektu škola v pohybu připravili pohybové a někdy až akrobatické cvičení na žíněnkách a s barevným padákem. Třetí třída se předvedla s tanečním pásmem Waka Waka. Čtvrťáci zabodovali se zpívanou pohádkou „O Budulínkovi“ a zlatým hřebem byli páťáci se soutěží „ Páťáci mají talent“. Školní družina nezůstalo pozadu, zahrála a zazpívala veselou pohádku „Čert a Káča“.

Rodiče, kteří se nemohli z časových důvodů zúčastnit mají možnost shlédnout celý program na DVD, které je možné zakoupit u p. Markéty Kolaříkové.