• V posledních letech využíváme pro Lyžařský výcvikový kurz našich žáků SKI areál pod Bukovou horou v Orlických horách – Čenkovice, Pardubický kraj .
  • Ubytování nám poskytuje Chata Na vleku, která se nachází v centru lyžařského střediska Čenkovice pod Bukovou horou 958 m n.m.
  • Od sezóny 2010 je to největší lyžařské středisko Orlických hor s novou sjezdovou tratí Mlýnice v délce 2000 m a novou vyhřívanou 4 sedačkovou lanovkou 557 – 957 m n.m.
  • V areálu je dále šest vleků různé obtížnosti od 200 – 1000 m. Středisko nabízí jednotný skipas a sněhovou garanci – systém technického zasněžování včetně nové sjezdovky. K dispozici je zde snowpark, snowtubing, půjčovna.
  • Večerní lyžování probíhá denně na 2 sjezdovkách.
  • Umístění objektu chaty Na vleku umožňuje nasadit lyže a přijet až pod sjezdovku. Ubytování je ve čtyřlůžkových a šestilůžkových pokojích se sociálním zařízením na chodbě.

Více najdete na internetových stránkách:

Pokyny k odjezdu

LVK ZŠ a MŠ Buchlovice 10. – 15. 3. 2019

• Odjezd:
  • v neděli 11. února – sraz v 13:00 hod – před ZŠ a MŠ Buchlovice         odjezd v 13:30, kolem 17:00 hod příjezd do Čenkovic, nástup večeří
  • Příjezd:
  • v pátek 16. února – předpokládaná doba příjezdu k ZŠ a MŠ Buchlovice v odpoledních hodinách (čas bude upřesněn).
  • V Čenkovicích končíme obědem.
  • Doprava:
  • autobusem, který odjíždí a přijede pro nás v pátek 15. 3. 2019
  • Lyžařská střediska:
  • Čenkovice, Červená Voda
  • Ubytování:
  • CHATA NA VLEKU v Čenkovicích (na svahu)
  • Stravování:
  • plná penze, začínáme večeří a končíme obědem
  • Cena zahrnuje:
  • ubytování, doprava, stravování – plná penze, 5 – denní skipass
  • Při odjezdu:
  • odevzdat obálku, ve které bude: kartička zdravotní pojišťovny – originál, potvrzení o bezinfekčnosti, léky (které dítě užívá + jejich užívání), ostatní dokumenty (ti co neodevzdali).
  • Nezapomeňte také na helmu! Bez těchto náležitostí nemůže Vaše dítě na lyžařský kurz odjet!
  • Další věci:
  • psací potřeby (pero, tužka, pastelky, fixy), nůžky, šátek, kolíček na prádlo

Obědy ve školní jídelně jsou odhlášené!

Těšíme se v neděli!