Projektové odpoledne

„Maják“

Naše škola se na 2 roky zapojila do projektu „Maják“ – síť kolegiální podpory. Žáci a učitelé, nejen z naší školy, si budou moci vyzkoušet nové pomůcky do přírodovědných oborů. Pomůcky, kterými můžeme žáky i učitele vtáhnout alespoň na chvilku do „světa vědy“ jsou mimo jiné 3D tiskárna, stavebnice Triangle, senzory, laserový měřič, scaner.

25.1. se uskutečnilo 1. projektové odpoledne s názvem „Jak tiká čas?“. Projektová odpoledne budou probíhat každý měsíc pro omezený počet uchazečů (především žáky 2. stupně), pod vedením p.ředitelky Klímové, p.učitele Schustera a p. učitelky Grebeníčkové.

Jsme rádi, že 1. projektové odpoledne se povedlo, žáci i učitelé si „pohráli“, něco nového se naučili a budeme se v únoru těšit na další setkání.

';