Jeden svět na školách

Pravidelně se zapojujeme do vzdělávacích programů Jeden svět na školách organizace Člověk v tísni, jenž přispívá  výchově zodpovědných mladých lidí, kteří se orientují v současném světě, otevřeně a kriticky přistupují k informacím, nejsou lhostejní, chtějí ovlivňovat a také skutečně ovlivňují dění kolem sebe.

K dispozici máme výukové materiály reagující na situaci ve společnosti a aktuální výzvy u nás i ve světě Prostřednictvím filmů, diskusí a výukových aktivit přinášíme do škol důležitá témata a konkrétní příběhy. Věnujeme se lidským právům, moderním československým dějinám, mediálnímu vzdělávání a mnoha dalším tématům.

Příběhy bezpráví – Objevujeme se žáky příběhy z nedávné minulosti, které by neměly být zapomenuty