VÝTVARNÝ KROUŽEK

Vede jej paní vychovatelka  Jitka Mikulová, jeho náplní je vyzkoušet různé výtvarné techniky a práci s nejrůznějšími materiály. Práce dětí Výtvarného kroužku jsou vystavovány v prostorách Základní školy a zdravotního střediska.

MODELÁŘSKÝ KROUŽEK

Kroužek bude zaměřen na rozvoj jemné motoriky. Vede jej pán vychovatel Pavel Mls. V kroužku se budou stavět jednoduché modely letadel a házecích kluzáků, převážně z papíru. Budeme si povídat o historii nebo o technických parametrech modelů. Dále budeme tvořit a experimentovat s různým zajímavým materiálem a barvami.

Keramický KROUŽEK

Smyslem kroužku je naučit děti vnímat prostor, nebát se experimentovat, rozvíjet fantazii a představivost. Kroužek vede pán vychovatel Pavel Mls. Děti se seznámí s keramickou hlínou. Vytvoří si různé dekorace, šperky.

Čtenářský KROUŽEK

Kroužek vede paní vychovatelka Jitka Mikulová a je určen pro děti od 2. třídy. V kroužku si budeme povídat o knížkách, které jsou nám blízké. V kroužku si ale nebudeme jenom číst, budeme relaxovat a učit se hravou formou seznámit se s knihou, budeme i vyrábět záložky.