CHYSTÁME SE NA STUDIUM – M (2. stupeň)
Kroužek vede: Mgr. Petra Grebeníčková
CHYSTÁME SE NA STUDIUM – ČJ (2. stupeň)
Kroužek vede: Mgr. Petra Daníčková
SPOLEČENSKÉ TANCE – 2. st.
Kroužek vede: Ing. Jiří Bánovský
Kroužek funguje na naší škole již řadu let.
Taneční průpravu žáků 8. a 9. tříd vede taneční mistr Ing. Jiřím Bánovským.
Nácvik probíhá v období říjen – únor. Vyvrcholením kroužku je každoročně vystoupení na školním plese pořádaným Spolkem rodičů.
FLORBAL MLADŠÍ – 1. st.
Kroužek vede: Mgr. Marek Schuster

Kroužek florbalu vede pan učitel Mgr. Marek Schuster a povede žáky, aby se naučili základy tohoto kolektivního sportu. Naučí se základní pravidla, práce s hokejkou a míčkem, nahrávky, střelbu na branku, útočné a obranné formace. Hlavní důraz bude kladen na hru fair-play. Vyzkouší si zahrát zápasy mezi školami z Mikroregionu Buchlov a zlepší si fyzickou kondici.
FLORBAL STARŠÍ – 2. st.
Kroužek vede: Mgr. Marek Schuster
Kroužek florbalu vede pan učitel Mgr. Marek Schuster a povede žáky. Hra fair-play. Naučí se hrát dle pravidel tohoto sportu. Prohloubení práce s hokejkou a míčkem, nahrávky, střelbu na branku, útočné a obranné formace. Vyzkouší si zahrát zápasy mezi školami z Mikroregionu Buchlov a zlepší si fyzickou kondici.
TECHNICKÝ KROUŽEK
Kroužek vede: Hrušková
V tomto kroužku se můžete naučit hravou a zábavnou formou základům elektrotechniky, elektroniky a informatiky. Můžete se seznámit s fyzikálními principy a jejich uplatněním ve světě kolem nás. Čekají na vás hry, pokusysoutěže, řešení kvízů a také exkurze do firem a středních škol, kde je možné studovat technické obory.
SPORTUJ VE ŠKOLE – 1. st.
Kroužek vede: Jitka Mikulová, Mgr. Pavel Mls, Mgr. Marek Schuster
Všestranná příprava bude realizována na základě následujících sportů: fotbal, lední hokej, basketbal, volejbal, házená, ragby.
PEČENÍ A CUKRÁŘSKÉ ZDOBENÍ – 2. st.
Kroužek vede: Mgr. Helena Šmolová
BYLINKÁŘKY – 1. st.